Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 24.07.2009, 12:51
analfabetka napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za odpowiedź, mogłabym jeszcze się dowiedzieć się czegoś odnośnie LO nr 2?
Przepatrz tematy Egzamin Gimnazjalny i Do jakich szkół się dostaliście. Tam są rózne opinie na temat szkół (o II też jest)

Sorry, że rozmywam temat ale nie mogę PW wysłać
Odpowiedz cytując