analfabetka napisał(a):

|
Dziękuję za odpowiedź, mogłabym jeszcze się dowiedzieć się czegoś odnośnie LO nr 2?
|
Przepatrz tematy Egzamin Gimnazjalny i Do jakich szkół się dostaliście. Tam są rózne opinie na temat szkół (o II też jest)
Sorry, że rozmywam temat ale nie mogę PW wysłać