Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14845
Stary 24.07.2009, 11:17
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
No to fajnie, stracimy najlepszego defensywnego pomocnika w Polsce i najwaleczniejszego zawodnika Bialej Gwiazdy. Zastawić mu drzwi i go nie puszczać !!!
Ty to o Norbercie Varga piszesz?

Was to ludzie pojebało.
Odpowiedz cytując