matizaq napisał(a):

|
Szkoda tego wszystkiego.. Pieniądze sie znalazły ,a Pan Bednarz wiedział co z nimi zrobić. Widać tutaj dobry plan działania : pozbycie sie zawodnikow bez użytecznych ,którzy kasowali dużą kase( Niedzielan,Varga,Dawidowski,Beto) w zamian pozyskano renomowanych graczy takich jak : Alvarez,Kirm ,Garguła czy Jop....W kolejce czekali już Balzat i ten bramkarz z Czech. Naprawdę Wisła byłaby kadrowo bardzo silnym jak na nasze warunki zespołem. A tak niestety zapowiada sie wyprzedarz i anulowanie dogadanych wcześniej transferów.
|
Chytry traci..iles tam razy. Bylo ich dogadac przed meczami z Levadią , a w szczególności bramkarza. I tyle.
Nie byloby moze całej tej szopy pod nazwą : NAJWIĘKSZA KOMPROMITACJA POLKIEGO FUTBOLU KLUBOWEGO.
Ps. Ciekawe czy jutro w Lubinie bedziemy żegnać Pawła Brożka?