|
Szkoda tego wszystkiego.. Pieniądze sie znalazły ,a Pan Bednarz wiedział co z nimi zrobić. Widać tutaj dobry plan działania : pozbycie sie zawodnikow bez użytecznych ,którzy kasowali dużą kase( Niedzielan,Varga,Dawidowski,Beto) w zamian pozyskano renomowanych graczy takich jak : Alvarez,Kirm ,Garguła czy Jop....W kolejce czekali już Balzat i ten bramkarz z Czech. Naprawdę Wisła byłaby kadrowo bardzo silnym jak na nasze warunki zespołem. A tak niestety zapowiada sie wyprzedarz i anulowanie dogadanych wcześniej transferów.
Cytat:
|
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
|
|