Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14835
Stary 24.07.2009, 10:09
Pierwszy moj post po jednym z najgorszych dla mnie dni w historii Wisly. Dalej chodze struty i nie za bardzo w to wszystko wierze...

Wczoraj w na tvp3 w serwisie sportowym o 23 byla rozmowa z dziennikarzem krakowskim. Zdradzil (nie wiem skad on ma takie informacje ktorych nikt inny nigdy nie ma jak trzeba) ze Wisla juz miala podpisac tego krola strzelcow ligi wegierskiej ale po blamazu transfer zostal anulowany, tak samo ma sie sytuacja z czeskim bramkarzem. to tyle.
Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez maRgrabkarz : 24.07.2009 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując