|
Panowie te teorie spiskowe - wybaczcie ale bardziej nadają się do ,,Nie z tej ziemi” niż na to forum
Przecież każdy z nich za udział w pucharach dostaje premię
Chcą się pokazać w europie, bo maja szansę na bycie dostrzeżonym i grę w lepszym klubie
Myślę, że też dla nich jest duża rzeczą gra w LM i potykanie się z Barceloną Realem czy innym Milnem niż gra nie urażając nikogo z Odrą Wodzisław.
Tak, że dajcie lepiej już spokój z tymi dywagacjami.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 24.07.2009 o godz. 09:45.
|