Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 24.07.2009, 09:39
Panowie te teorie spiskowe - wybaczcie ale bardziej nadają się do ,,Nie z tej ziemi” niż na to forum
Przecież każdy z nich za udział w pucharach dostaje premię
Chcą się pokazać w europie, bo maja szansę na bycie dostrzeżonym i grę w lepszym klubie
Myślę, że też dla nich jest duża rzeczą gra w LM i potykanie się z Barceloną Realem czy innym Milnem niż gra nie urażając nikogo z Odrą Wodzisław.
Tak, że dajcie lepiej już spokój z tymi dywagacjami.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 24.07.2009 o godz. 09:45.