arti napisał(a):

Paweł jest jakiś nieswój. Ślady kontuzji z wiosny? Zajechany jak cała drużyna? Fochy po niedoszłym transferze? Czytając info z linka TSW.com - q.wa-byliśmy tak blisko zrobienia tego co dawno powinno się stać i zbudowania fajnej paki z odpowiednią ilością grajków.
Panie Cupiał - prosimy... jeszcze raz...
|
Jak by nie patrzyl to byla ciezka kontuzja i tylko ogromne szczescie Pawla ze tylko tak sie skonczylo.
Wiec chlopak przekalkulowal ze po co ma sie narazac i walczyc( bo ta kontuzja byla po walce o prawie stracona pilke) za takie pieniadze w polskiej lidze jak moze za wiele wieksze ryzykowac zdrowiem za granica.
A tak ma status gwiazdy, trener go na lawke nie posadzi bo raz zrobilby sie lament na cala lige ze mu talent marnuje.
A dwa niby kim ma trener Go zastapic? i jest pewny swojego
Niedzielana juz nie ma to tak naprawde jest tylko jeden napastnik, z czym do ludzi z czym do Europy