wolfy napisał(a):

A potem się dziwią, że przegrywamy z mistrzem Estonii. Ryba psuje się od głowy...
Mamy burdel na kółkach, a nie profesjonalną ligę piłkarską, brak nam wszystkiego, co jest podstawą sukcesu w piłce nożnej począwszy od szkolenia młodzieży, na stadionach skończywszy. Do tego od lat piłką rządzą ludzie skrajnie niekompetentni, niezainteresowani zmianą obecnego stanu rzeczy.
|
Po co zmieniac cos co przynosi niezly dochod, nie klubom ale wlasnie tym nie kompetentnym dzialaczom, ich rodzina tez przeciez musi z czegos zyc, pseldo menagerom ktorzy lansuja swoje mare gwiazdki itp,itd.
Bo gdzie mozna zarobic najwiecej, tam gdzie jest najwiekszy burdel bo najlatwiej jest ukryc swoje machlojki.
Ja jestem ciekaw kiedy bedziemy ostatnia liga swiata, bo w takim tempie deradacji i destrukcji jest to nie uniknione.