Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 24.07.2009, 07:26
Najbardziej smuci mnie fakt nie ze odpadlismy z pucharow tylko ten, ze ludzie ktorzy nie tak dawno nosili naszych pilkarzy na rekach teraz odwarcaja sie do nich plecami.
Jak ChinoRios juz napisal, niespodzianki w sporcie sa, byly i beda, niestety tym razem trafio to nas.
Wlasnie w tackich chwilach kazdy kibic pokazuja swoja prawdziwa twarz.