|
Najbardziej smuci mnie fakt nie ze odpadlismy z pucharow tylko ten, ze ludzie ktorzy nie tak dawno nosili naszych pilkarzy na rekach teraz odwarcaja sie do nich plecami.
Jak ChinoRios juz napisal, niespodzianki w sporcie sa, byly i beda, niestety tym razem trafio to nas.
Wlasnie w tackich chwilach kazdy kibic pokazuja swoja prawdziwa twarz.
|