Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14825
Stary 24.07.2009, 07:07
Wedlug mnie to co robi klub to wogole nie sensu. Jezeli opdadlismy z pucharow to jedyna sprawa ktora mialaby jakis sens to rekonstukcja druzyny. Odeszli Varga, Dawidowski i Niedzielan. Mamy Kirma, Alvareza i Jopa.
Musimy teraz dac szanse Ilie. Nie bedziemy mieli nowegp bramkarza wiec trzeba wkoncu popatrzec na swoich. Cebanu i Krutko po jednym sezonie na naszych boiskach byli by bardzo dobrymi bramkarzami(Cebanu w lidze, Krutko w pucharach ale tych krajowych)
Musimy dac szanse mlodym, jak Czekajowie, Leszczakowi, Janikowi, Chrapekowi a moze nawet Burlidze!
Musimy wykorzytsac ten rok, zdobyc mistrza i jakby sie dalo to puchar!
Do tego trener powinnien wkoncu przestac sie bac stawiac na Jirsaka, to powinnien byc jego sezon!

Nie ma sensu zwalniac trenera i znwou rozwalac wszystko co zostalo zbudowane...do niczego to nie prowadzi.

Pozdr

Odpowiedz cytując