Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
analfabetka
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: to się wzięło?
Offline
#
1770
24.07.2009, 01:06
Dziękuję za odpowiedź, mogłabym jeszcze się dowiedzieć się czegoś odnośnie LO nr 2?
analfabetka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do analfabetka
Znajdź inne posty napisane przez analfabetka