Wyświetl pojedynczy post
wmaster
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1851
Stary 23.07.2009, 23:04
Według mnie nie ma niczego dziwnego w wpisaniu do budżetu takich wpływów. Przecież to są zakładane przychody, a nie pewne bo tego nikt nie może tego zagwarantować. Zawsze w planowaniu określa się jak się może potoczyć sytuacja i z jakim prawdopodobieństwem. Później manager wybiera jakiś scenariusz i od tego jak przewidzi rozwój sytuacji ocenia się jego pracę.

Gdyby zawsze zakładać najczarniejszy scenariusz to co wpisać w rubryce wpływy ze sprzedaży biletów, pamiątek, etc.?

Te mecze pokazały niestety jak gramy na wyjazdach. W lidze w ostatnim sezonie było podobnie też mieliśmy męki z drużynami, które nie reprezentowały jakiegoś wymyślnego futbolu.