julo napisał(a):

|
Taka prawda. A nie wszystko lekkim H.... najtaniej, najłatwiej, najwygodniej. I bez transmisji w TV.
|
Nie do konca, hotel mieli dobry.
Czy ktoś z wyjazdowiczów mógłby napisac chociaż czy 'gryźli trawe', czy jak w Sosnowcu?
Trener wprawdzie powiedział, że więcej z siebie dac nie mogli, ale z trybun widac kiedy jest niemoc, a kiedy olewajka.