Wyświetl pojedynczy post
andalemono
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1848
Stary 23.07.2009, 22:08
julo napisał(a):Wyświetl post
Taka prawda. A nie wszystko lekkim H.... najtaniej, najłatwiej, najwygodniej. I bez transmisji w TV.
Nie do konca, hotel mieli dobry.

Czy ktoś z wyjazdowiczów mógłby napisac chociaż czy 'gryźli trawe', czy jak w Sosnowcu?
Trener wprawdzie powiedział, że więcej z siebie dac nie mogli, ale z trybun widac kiedy jest niemoc, a kiedy olewajka.