Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2331
Stary 23.07.2009, 21:57
pysio napisał(a):Wyświetl post
najgorsze w tym wszystkim jest to, że trener bierze na siebie całą odpowiedzialność, co naszym grajkom jest na rękę.. bo mają kolejną wymówkę, że to nie ich wina, skoro trener sam mówi, że to on zawalił..

widzicie.. gdyby trener miał jaja to zwaliłby całą winę na konkretnych piłkarzy, tak aby im zrobiło się naprawdę głupio.. żeby przestali traktować Skorżę jak kolegę, a zaczęli jak prawdziwego trenera, którego trzeba darzyć szacunkiem..

a teraz pełna sielanka, Skorżą bierze winę na siebie, taki Brożek sobie myśli: "no skoro Maciek mówi, że lepiej nie mogliśmy zagrać, to co ja mogłem, nie moja wina.."

mam dość tej szopki

PYSIO czy ty w ostatnich trzech godzinach nie walnoles sie w leb tak solidnie? bo zmieniasz swoje wypowiedzi o 180'.
Widzisz ze tamtymi sie lekko mowiac skompromitowales, to przechodzisz z zwalania winy na trenera do krytyki zawodnikow co za odmiana.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 23.07.2009 o godz. 22:01.
,
Odpowiedz cytując