Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2330
Stary 23.07.2009, 21:54
Zamiast przepraszac przez strone oficjalna, niech jeden z drugim sobie zaloży konto tutaj i napisze jeszcze raz. A w zasadzie wszyscy.
Franek mógł, wy tez możecie.
Odpowiedz cytując