Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2329
Stary 23.07.2009, 21:41
pysio napisał(a):Wyświetl post
najgorsze w tym wszystkim jest to, że trener bierze na siebie całą odpowiedzialność, co naszym grajkom jest na rękę.. bo mają kolejną wymówkę, że to nie ich wina, skoro trener sam mówi, że to on zawalił..

widzicie.. gdyby trener miał jaja to zwaliłby całą winę na konkretnych piłkarzy, tak aby im zrobiło się naprawdę głupio.. żeby przestali traktować Skorżę jak kolegę, a zaczęli jak prawdziwego trenera, którego trzeba darzyć szacunkiem..

a teraz pełna sielanka, Skorżą bierze winę na siebie, taki Brożek sobie myśli: "no skoro Maciek mówi, że lepiej nie mogliśmy zagrać, to co ja mogłem, nie moja wina.."

mam dość tej szopki
Chlopie wez usun lepiej to co masz na temat Skorzy bo ja nie pamietam zeby taki byl wlasnie glos i wola kibicow...
Odpowiedz cytując