|
człowiek jak zawsze sobie nadziei robi,a później jak dla mnie ogromne rozczarowanie, do tej pory się nie mogę pozbierać. Jak człowiek czyta,to co czyta,że już żartowali w hotelu to się załamać można,ale co im do szczęścia odpadli powiedzą,że się starali i brak szczęścia będzie im smutno do 1,wtedy wypłata przyjdzie i będzie już wszystko wporządku.
Chcemy trenera Wisełko chcemy trenera!
|