Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
adm007
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z miasta Słońca
Offline
#
1837
23.07.2009, 20:48
Porażka bolesna. Błędy Skorży ewiedetne. wk......ie maksymalne, ale dziś wiem jedno Na dobre i Na złe
Zawsze Wisła!!!!!
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
adm007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adm007
Znajdź inne posty napisane przez adm007