Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14815
Stary 23.07.2009, 20:32
Mnie najbardziej śmieszy ta niby rosnąca strata dla budżetu. Wczoraj było 1-2 mln euro, dziś gdzieś czytałem że 3. Teraz ktoś pisze że 5. Jutro będzie że 10 Bez jaj.
Odpowiedz cytując