Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 23.07.2009, 20:32
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak rzeczywiscie jest z Cupialem, ale z tego co widze, dla sporej czesci kibicow, za odpadniecie z Dinamem wine ponosil Kasperczak, a za odpadniecie z Levadia winni sa wszyscy, tylko nie Skorza.
Tyle, że Kasperczak zaliczył w tzw. "międzyczasie" jeszcze Valerengę Oslo, a Skorża skompromitował się po raz pierwszy. Cześć kibiców wierzy, że jest w stanie wyciągnąć wnioski. Poza tym Kasperczaka broniła większość kibiców, przynajmniej do czasu Górnika Zabrze i dwóch mistrzostw Skorży. To wtedy upadł mit o jego nieomylności.
Obaj trenerzy w pewnym momencie się pogubili, mam nadzieję, że Skorża się pozbiera.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!