Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2732
Stary 23.07.2009, 20:31
O a tak znów lekko offtopując - odpadła grecka Larisa z klubem z Islandii. Na dobrej drodze do wylotu jest także Helsingborg, który przegrywa u siebie 0:2 (pierwszy mecz wygrali 2:1), jak również grający w zeszłym roku w LM duński Aalborg.
Odpowiedz cytując