Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2731
Stary 23.07.2009, 20:27
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej to zrobić taką akcje jaką zrobił Górnik powiedzieć piłkarzom że gra z Białą Gwiazdą na sercu to honor i mają bronić Świętych Barw,piłkarze powinni być dumni z tego że mogą nosić taką koszulkę a co niektórzy to sobie myślą że to My jesteśmy dumni że oglądamy ich w tych koszulkach.
i skutek będzie taki sam jak w przypadku Górnika... :/

to ja dziękuję
Odpowiedz cytując