Wiślak-1990 napisał(a):

|
Najlepiej to zrobić taką akcje jaką zrobił Górnik powiedzieć piłkarzom że gra z Białą Gwiazdą na sercu to honor i mają bronić Świętych Barw,piłkarze powinni być dumni z tego że mogą nosić taką koszulkę a co niektórzy to sobie myślą że to My jesteśmy dumni że oglądamy ich w tych koszulkach.
|
i skutek będzie taki sam jak w przypadku Górnika... :/
to ja dziękuję