KOMINEK napisał(a):

|
Czy ktoś ogladał Wiadomości sportowe o 20 bo ponać był wywiad z Wilczkiem - który mówił że wszyscy zawodnicy mają być wystawieni na listę transferowa Wisła ma ponoć 5 ml euro w plecy i komentarz był taki że chyba się Cupiał wycofuje
|
Nic takiego Wilczek nie mówił. Mowa była o tym, że będzie oszczędniej i tyle. A komentarz o wycofywaniu się Cupiała to było raczej pobożne życzenie dziennikarzy.