Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14806
Stary 23.07.2009, 19:26
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś ogladał Wiadomości sportowe o 20 bo ponać był wywiad z Wilczkiem - który mówił że wszyscy zawodnicy mają być wystawieni na listę transferowa Wisła ma ponoć 5 ml euro w plecy i komentarz był taki że chyba się Cupiał wycofuje
Chodza plotki ze wystawia wszystkich na liste, ale to tylko plotki. Co do dlugu to owszem ale beda musieli "oszczedzac" a nie sprzedawac wszystko i wszystkich. Dziure musza zalatac - cos w tym stylu.
Zadnych konkretow nikt nie podal.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując