KOMINEK napisał(a):

|
Czy ktoś ogladał Wiadomości sportowe o 20 bo ponać był wywiad z Wilczkiem - który mówił że wszyscy zawodnicy mają być wystawieni na listę transferowa Wisła ma ponoć 5 ml euro w plecy i komentarz był taki że chyba się Cupiał wycofuje
|
Chodza plotki ze wystawia wszystkich na liste, ale to tylko plotki. Co do dlugu to owszem ale beda musieli "oszczedzac" a nie sprzedawac wszystko i wszystkich. Dziure musza zalatac - cos w tym stylu.
Zadnych konkretow nikt nie podal.