dawidex44 napisał(a):

|
Zejdźcie z Pawełka. To nie jego wina, że nie ma umiejętności. Na dzień dzisiejszy nie mamy lepszego bramkarza. Cebanu jest słabszy, Kurto nie wytrzymałby presji(Jarosiński z Groclinem) Pawełek ma dać Wiśle 1 mln euro na zakup porządnego bramkarza?!
|
Masz racje to nie jego wina ze nie ma umiejetności - to wina sztabu szkoleniowego ze od 2 lat w bramce mamy CYRK a nie bramkarza. Drużyne buduje sie od tyłu - jeśli to fachowe stwierdzenie to My jeszcze nie zaczeliśmy budować drużyny...