Co się stało nagle z tym poparciem dla Pana Macieja, które jeszcze tak niedawno głośno skandowaliśmy

? Ten facet naprawdę zasługuje na nasz szacunek i nasze wsparcie. "Dał ciała", sam się do tego przyznał. Ale kiedy Sir Alex Ferguson "daje ciała" nikt nie chce wywalić go na zbity pysk. Dajcie mu spokojnie pracować, dajcie mu materiał do pracy(to do BC i RN). A my powinniśmy dalej okazywać mu wsparcie.