Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14791
Stary 23.07.2009, 18:42
W sumie to Wisła może być bardzo silna w tym roku w lidze. Po wyleczeniu Garguły Singlara Boguskiego i zakontraktowaniu Alvareza wydaje mi się, że będziemy dobrze grać. Trzeba walczyć o mistrza.

W sumie najlepiej było by teraz sprzedać Brożka. Ale pewnie nie ma chętnych więc trzeba będzie poczekać do zimy. Co z dziurą budżetową to nie mam pojęcia.
Odpowiedz cytując