|
W sumie to Wisła może być bardzo silna w tym roku w lidze. Po wyleczeniu Garguły Singlara Boguskiego i zakontraktowaniu Alvareza wydaje mi się, że będziemy dobrze grać. Trzeba walczyć o mistrza.
W sumie najlepiej było by teraz sprzedać Brożka. Ale pewnie nie ma chętnych więc trzeba będzie poczekać do zimy. Co z dziurą budżetową to nie mam pojęcia.
|