Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 23.07.2009, 18:36
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
przegrał rywalizacje o MP przez ławkę i zadyszkę po pucharach.
przegrał bo był lepszy zespół od niego - Wisła
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"