Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
1251
23.07.2009, 18:36
royalmichael
napisał(a):
przegrał rywalizacje o MP przez ławkę i zadyszkę po pucharach.
przegrał bo był lepszy zespół od niego - Wisła
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
piter19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter19
Znajdź inne posty napisane przez piter19