Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ada1906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
1249
23.07.2009, 18:31
Skorża musi zostać. To jest naprawde świetny trener.. Dajmy mu szanse...
Ada1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ada1906
Znajdź inne posty napisane przez Ada1906