KacpiTSW napisał(a):

Dlaczego ?
|
Bo o ile na polską ligę są jeszcze jako tacy, o tyle na walkę w Europie widać nie. Swoje szanse mieli i nie wykorzystali. Zszargali dobre imię Wisły w Polsce i doprowadzili do szydery nawet na stronach UEFY.
Najbardziej zależy mi w tej chwili na sprzedaży Brożka, choćby za mniejszą kwotę niż można było jeszcze kilka tygodni temu.