Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14785
Stary 23.07.2009, 18:09
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego?
Bo o ile na polską ligę są jeszcze jako tacy, o tyle na walkę w Europie widać nie. Swoje szanse mieli i nie wykorzystali. Zszargali dobre imię Wisły w Polsce i doprowadzili do szydery nawet na stronach UEFY.
Najbardziej zależy mi w tej chwili na sprzedaży Brożka, choćby za mniejszą kwotę niż można było jeszcze kilka tygodni temu.
Odpowiedz cytując