|
Senior Member
Offline
|
|
royalmichael napisał(a): 
No i super! jednego mniej.
Jeszcze sprzedać takich kopaczy jak Cantoro, Diaz, Jirsak, Pawełek, Brożek, Ćwielong i budować nową drużynę na młodych którym się coś chce i mają jakieś umiejętności
|
Dlaczego  ?
|
|