Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 23.07.2009, 17:56
Jeszcze nie skończyliście najeżdżać na siebie a teraz zaczynamy etap pt 'tropienie komentarzy z onetu'?

Mi się wydaje że akurat w temacie naszej klęski racji jest wiele i ciężko stwierdzić która najbardziej przyczyniła się do tego co mamy.

- przyczyny nie od nas zależne(minimalny czas na przygotowanie do tych meczów)
- zła polityka transferowa
-złe rozeznanie przeciwnika
-błędy w nastawieniu i ustawieniu zespołu(pierwszy mecz)
-koszmarna skuteczność
-brak szczęścia

itp,itd - nie ma się chyba co licytować która z tych przyczyn klęski była najważniejsza/decydująca.
Stało się - Jedno pytanie które w takim wypadku można sobie postawić to to czy dla Wisły lepsze jest to by Skorża został czy nie.
94 - Allah Akbar!!