|
Jeszcze nie skończyliście najeżdżać na siebie a teraz zaczynamy etap pt 'tropienie komentarzy z onetu'?
Mi się wydaje że akurat w temacie naszej klęski racji jest wiele i ciężko stwierdzić która najbardziej przyczyniła się do tego co mamy.
- przyczyny nie od nas zależne(minimalny czas na przygotowanie do tych meczów)
- zła polityka transferowa
-złe rozeznanie przeciwnika
-błędy w nastawieniu i ustawieniu zespołu(pierwszy mecz)
-koszmarna skuteczność
-brak szczęścia
itp,itd - nie ma się chyba co licytować która z tych przyczyn klęski była najważniejsza/decydująca.
Stało się - Jedno pytanie które w takim wypadku można sobie postawić to to czy dla Wisły lepsze jest to by Skorża został czy nie.
|