Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14776
Stary 23.07.2009, 17:50
chyba was co nie których pojebało sprzedać braci Ćwieląga Diaza i jeszcze kogo może wszystkich za koleją i odać licecje komus innemu kibice sezonowi jak Skorża zdobył 2 MP to był zajebisty jak Brożek 2 razy korone króla szczelców też był fajny a jak by teraz odszedł to część by napisała że zdrajca jak Franek.
Odpowiedz cytując