|
Maciej Skorża powinien zostać przynajmniej dlatego ,że gdyby nie ostatni miesiąc to nawet w el. ligi mistrzów byśmy nie zagrali. Na prezesa wziąłbym nawet engela byle wilczek nie został. Na dyrektora sportowego zatrudniłbym mielcarskiego albo nawet lepiej tak jak kolega pisze powyżej smude. Na pewno cupiał dałby większy kredyt zaufania niż bednarzowi. Na trenera bramkarzy kogoś z polski lub z zachodu jeszcze dobrzy by było gdyby był byłym reprezentantem może szczęsnego. A na skauta czyżniewskiego i postarał się podpisać kontrakt z firmą sports interactive.
|