Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14774
Stary 23.07.2009, 17:28
Maciej Skorża powinien zostać przynajmniej dlatego ,że gdyby nie ostatni miesiąc to nawet w el. ligi mistrzów byśmy nie zagrali. Na prezesa wziąłbym nawet engela byle wilczek nie został. Na dyrektora sportowego zatrudniłbym mielcarskiego albo nawet lepiej tak jak kolega pisze powyżej smude. Na pewno cupiał dałby większy kredyt zaufania niż bednarzowi. Na trenera bramkarzy kogoś z polski lub z zachodu jeszcze dobrzy by było gdyby był byłym reprezentantem może szczęsnego. A na skauta czyżniewskiego i postarał się podpisać kontrakt z firmą sports interactive.
Odpowiedz cytując