|
Smuda nadaje się ale na prezesa lub dyrektora sportowego naszego klubu. Ma do niego zaufanie Cupiał- co w sprawach transferowych jest nieocenione.
Ci, którzy tu pisali jak jest świetnie, teraz chyba popełnią zbiorowe samobójstwo - takiej ilości głupot tzn. od zdobycia mistrzostwa polski do wczoraj na forum nie było od dawna.
Super polityka transferowa ostatnich 3 lat doprowadziła do tego że zespół odpadał z roku na rok coraz wcześniej w pucharach a teraz osiągnęło to apogeum klęski finamsowania i zarządzania klubem przez Cupiała i jego podwładnych.
Dziś też dowiedzieliśmy się tzn. przynajmniej ja, że od stycznia tego roku za sprawy transferowe w pełni odpowiadał Skorża - to on razem z Kazimierskim był przeciwnikiem Nurkovica w Wiśle i innych transferów.
Bednarz nie miał w ostatnim czasie nic do powiedzenia tak jak przed odejściem Mielcarski.
Zawodnicy nas olali, podobnie jak właściciela teraz zobaczą jak to się skończy - Oj, będą płakać do śmierci nocami!!!
P.S. teraz to sobie piłkarzyki mogą przepraszać ale to i tak nikomu nie pomoże.
Ostatnio edytowane przez CzłowiekBC : 23.07.2009 o godz. 17:19.
|