Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14771
Stary 23.07.2009, 17:16
Smuda nadaje się ale na prezesa lub dyrektora sportowego naszego klubu. Ma do niego zaufanie Cupiał- co w sprawach transferowych jest nieocenione.

Ci, którzy tu pisali jak jest świetnie, teraz chyba popełnią zbiorowe samobójstwo - takiej ilości głupot tzn. od zdobycia mistrzostwa polski do wczoraj na forum nie było od dawna.

Super polityka transferowa ostatnich 3 lat doprowadziła do tego że zespół odpadał z roku na rok coraz wcześniej w pucharach a teraz osiągnęło to apogeum klęski finamsowania i zarządzania klubem przez Cupiała i jego podwładnych.

Dziś też dowiedzieliśmy się tzn. przynajmniej ja, że od stycznia tego roku za sprawy transferowe w pełni odpowiadał Skorża - to on razem z Kazimierskim był przeciwnikiem Nurkovica w Wiśle i innych transferów.

Bednarz nie miał w ostatnim czasie nic do powiedzenia tak jak przed odejściem Mielcarski.

Zawodnicy nas olali, podobnie jak właściciela teraz zobaczą jak to się skończy - Oj, będą płakać do śmierci nocami!!!

P.S. teraz to sobie piłkarzyki mogą przepraszać ale to i tak nikomu nie pomoże.
Ostatnio edytowane przez CzłowiekBC : 23.07.2009 o godz. 17:19.
Odpowiedz cytując