Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline
#
14769
23.07.2009, 17:03
WiślakMyślenice
napisał(a):
Od scoutingu? A co z gościem od scoutingu, który w poprzednim okienku ściągnął do Amiki m.in. Stilić-ia, Lewandowskiego? Były popodbno prowadzone jakieś rozmowy.
Wylądował bodajże w Arce.
Si Deus nobiscum
,
quis contra nos
?
kieu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kieu
Znajdź inne posty napisane przez kieu