royalmichael napisał(a):

|
Czy to czasem nie Putin wyj*bał i zmienił ten cały ruski odpowiednik naszego PZPN + kadre trenerów? Bo doszli do półfinału ostatnio na euro2008 i coś takiego mi się o uszy obiło
|
też coś o tym słyszałem, tam jak widać się dało i mimo, że ruskich jako narodu nienawidzę, tak za to Putina cenię niezwykle. Są w kraju rzeczy ważne i ważniejsze, a nie jak u nas - kasa, kasa, kasa i wygodny stołek, a w zamian opierdalanie się.