Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1792
Stary 23.07.2009, 16:43
Tommiyacht, owszem do rewanżu drużyna była ustawiona najlepiej jak być mogła, ale była źle przygotowana fizycznie i mentalnie. Chodzi mi szczególnie o kondycję. Biegali jak muchy w smole. Skorża źle ustawił zespół na mecz w Sosnowcu. Co to za ustawienie 1-4-4-1-1? Jeszcze z wysuniętym Jirsakiem? Na mistrza Estonii takie ustawienie?

PS: Widzisz, mam wytrzymałą pikawę ale i tak po meczu ryczałem jak bóbr.....