Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maciekwisla
Member
Od: 07.2005
Skąd: Krakow
Offline
#
14762
23.07.2009, 16:40
katastrofa toby była jakby samolot z wiślakami sie roz.......ił tuż po starcie.
To była kompromitacja i tyle.
Wyciagnąć wnioski, może kogoś sprzedać, siąść chłopakom na ambicji i niech walczą o 3 tytuł z rzędu.
TYLKO WISŁA!
Semper Fidelis!
maciekwisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekwisla
Znajdź inne posty napisane przez maciekwisla