Gwiaździsty napisał(a):

|
. Narazie to Pan Maciej zapisze się w naszej wiślackiej historii jako twórca największek kompromitacji pucharowej.
|
Temu nie zaprzeczę. Ale znajdź lepszego to Cię ozłocę. Na naszym podwórku porównywalny z Maćkiem moim zdanie jest jeden. Tarasiewicz.
Z uwagą również będę się przyglądał pracy Kafarskiego.
Zatrudnianie Smudy czy Lenczyka to krok do tyłu. Tak myślę.