Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14761
Stary 23.07.2009, 16:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
. Narazie to Pan Maciej zapisze się w naszej wiślackiej historii jako twórca największek kompromitacji pucharowej.

Temu nie zaprzeczę. Ale znajdź lepszego to Cię ozłocę. Na naszym podwórku porównywalny z Maćkiem moim zdanie jest jeden. Tarasiewicz.
Z uwagą również będę się przyglądał pracy Kafarskiego.
Zatrudnianie Smudy czy Lenczyka to krok do tyłu. Tak myślę.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując