!!IRIVER!! napisał(a):

Nowa Wisła? Jak ja sobie to wyobrażam?
Bez Brożków, Pawełka, Ćwielonga, Jirsaka, Diaza, Cantoro i jeszcze kilku.
Z trenerem, który teraz jest.
Z innym człowiekiem od skautingu.
Z innym człowiekiem jako prezesem.
|
I bez Łobodzińskiego, a trenera bym zmienił na kogoś pokroju Dana. Nie podobają sie treningi? To WYPIE*DALAĆ, nie po to zarabiają krocie żeby zrobić kilka przysiadów na treningu. z resztą się zgadzam
tu są potrzebne ostre reformy i zmiany bo inaczej nic nie osiągniemy
Edit:
Czy to czasem nie Putin wyj*bał i zmienił ten cały ruski odpowiednik naszego PZPN + kadre trenerów? Bo doszli do półfinału ostatnio na euro2008 i coś takiego mi się o uszy obiło