Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14759
Stary 23.07.2009, 16:33
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nowa Wisła? Jak ja sobie to wyobrażam?
Bez Brożków, Pawełka, Ćwielonga, Jirsaka, Diaza, Cantoro i jeszcze kilku.
Z trenerem, który teraz jest.
Z innym człowiekiem od skautingu.
Z innym człowiekiem jako prezesem.
I bez Łobodzińskiego, a trenera bym zmienił na kogoś pokroju Dana. Nie podobają sie treningi? To WYPIE*DALAĆ, nie po to zarabiają krocie żeby zrobić kilka przysiadów na treningu. z resztą się zgadzam
tu są potrzebne ostre reformy i zmiany bo inaczej nic nie osiągniemy


Edit:
Czy to czasem nie Putin wyj*bał i zmienił ten cały ruski odpowiednik naszego PZPN + kadre trenerów? Bo doszli do półfinału ostatnio na euro2008 i coś takiego mi się o uszy obiło
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 23.07.2009 o godz. 16:39.
Odpowiedz cytując