Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
Od: 12.2006
Offline
#
1788
23.07.2009, 16:32
I dobrze teraz okazuje sie kto jest sezonowcem i kibicem sukcesu!!! Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie...!!!
aadrian321
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aadrian321
Znajdź inne posty napisane przez aadrian321