Cytat:
Ufff, to pewnie nie byłby to Smuda, bo owszem Amica ładnie zagrała z Udinese (choc i tak odpadła), ale przynajmniej potem nie bruździła nam w zdobyciu mistrzostwa...
|
Nie jestem miłośnikiem Smudy, ale jego dokonania pucharowe w porównaniu do dokonań Skorży są jednoznaczne. Narazie to Pan Maciej zapisze się w naszej wiślackiej historii jako twórca największek kompromitacji pucharowej.