Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14757
Stary 23.07.2009, 16:29
Cytat:
Ufff, to pewnie nie byłby to Smuda, bo owszem Amica ładnie zagrała z Udinese (choc i tak odpadła), ale przynajmniej potem nie bruździła nam w zdobyciu mistrzostwa...
Nie jestem miłośnikiem Smudy, ale jego dokonania pucharowe w porównaniu do dokonań Skorży są jednoznaczne. Narazie to Pan Maciej zapisze się w naszej wiślackiej historii jako twórca największek kompromitacji pucharowej.
Odpowiedz cytując