Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 23.07.2009, 16:19
To jako starszy kolega z drugiej strony barykady radze Ci:

Przyzwyczajaj sie. Jak bylem w Twoim wieku to tez myslalem, ze Legia zawsze bedzie grac tak jak w LM.
Odpowiedz cytując