Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
14753
23.07.2009, 16:16
a co do Vargi to u nas mial kontuzje pojechal do UTA Arad i cudownie ozdrowial
gdzies to wyczytalem nie pamietam juz dokladnie gdzie
Ogin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ogin
Znajdź inne posty napisane przez Ogin