|
Banita
Offline
|
#2716

23.07.2009, 16:01
|
0 22 napisał(a): 
Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko 
A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek.
|
Mam 15 lat.
|
|