Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2716
Stary 23.07.2009, 16:01
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko

A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek.
Mam 15 lat.
Odpowiedz cytując