|
Ogórki, wszystko ogórki.
Błąd w przygotowaniach do sezonu ogórki były za dojrzałe po prostu. Kirm nie był cały okres z nami - grał zajebiście. Nasze przygotowania wycelowane były tak jak nasze aspiracje - dużo wyżej niż ta Levadia cała nie wiadomo skąd.
I to nas zgubiło.
Jeśli reszta polskich drużyn nie popełniła takich błędów, a wygląda na to że nie, to nie ma szans! żeby odpadły z takimi lamusami.
E: Poza tym, może NARESZCIE ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamiast drużyne na prędce składać w czerwcu/lipcu zrobią to zimą. Jeśli nie to co rok będzie sie scenariusz powtarzać...
Ostatnio edytowane przez Bati_NS_TSW : 23.07.2009 o godz. 16:09.
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
|