Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 23.07.2009, 15:59
Właśnie wróciłem do Krakowa.

Drodzy państwo,

Wiślacy, Wiślaczki, Moderatorzy, Banici i Pokemony,

Czuję w sobie niezwykle silną potrzebę uzewnętrznienia się i wylania na klawiaturę całej złości, która tkwi we mnie od wczoraj.

Gdy myślę o tym trudnym okresie, który nas czeka nachodzi mnie ta niezwykle głęboka myśl.


Drodzy państwo,

Wiślacy, Wiślaczki, Moderatorzy, Banici i Pokemony,



K U R W A M A Ć!