|
Właśnie wróciłem do Krakowa.
Drodzy państwo,
Wiślacy, Wiślaczki, Moderatorzy, Banici i Pokemony,
Czuję w sobie niezwykle silną potrzebę uzewnętrznienia się i wylania na klawiaturę całej złości, która tkwi we mnie od wczoraj.
Gdy myślę o tym trudnym okresie, który nas czeka nachodzi mnie ta niezwykle głęboka myśl.
Drodzy państwo,
Wiślacy, Wiślaczki, Moderatorzy, Banici i Pokemony,
K U R W A M A Ć!
|