Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Pansław
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
1445
23.07.2009, 15:55
Skład z jednym napastkiem byłby wystarczający pod warunkiem gdyby Paweł Brożek był w dobrej dyspozycji. Jeden konkretny strzelec zupełnie by wystarczył. Nie mieliśmy go, dlatego przegraliśmy.
Pansław
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pansław
Znajdź inne posty napisane przez Pansław