Ejdzbiol napisał(a):

|
Głowacki na głównej stronie przeprosił. Dla niektórych może nie ma to znaczenia ale dla mnie ma!
|
Jeśli w Sobotę też będą przepraszać to również będzie miało dla ciebie znaczenie? Nie ma innej możliwości ja dać grać młodzieży, ale z rozwagą. Nie można się pozbywać wszystkich doświadczonych, ale ograniczyć liczbę ich występów. Co nam szkodzi wystawić Cebanu w sobotnim meczu skoro Pawełek już do niczego się nie nadaje[a przynajmniej nie z tym trenerem bramkarzy]