Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14748
Stary 23.07.2009, 15:26
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Głowacki na głównej stronie przeprosił. Dla niektórych może nie ma to znaczenia ale dla mnie ma!
Jeśli w Sobotę też będą przepraszać to również będzie miało dla ciebie znaczenie? Nie ma innej możliwości ja dać grać młodzieży, ale z rozwagą. Nie można się pozbywać wszystkich doświadczonych, ale ograniczyć liczbę ich występów. Co nam szkodzi wystawić Cebanu w sobotnim meczu skoro Pawełek już do niczego się nie nadaje[a przynajmniej nie z tym trenerem bramkarzy]
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując